Windows PC İçin WhatsApp

En popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp Messenger uygulamasının masaüstü sürümü olarak bizlerle buluşan WhatsApp Messenger PC ile Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda rahatlıkla uygulamayı kullanabilirsiniz. 32 ve 64 bitlik iki versiyonuda var olan Whatsapp telefona bakmaksızın yazışmanızı sağlayacaktır.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama ile anlık mesajlaşmalarımızın tamamını masaüstünden takip edebiliyor ve yine arkadaşlarımıza dosya, fotoğraf ve video gönderebiliyoruz. Mobil sürümlerde yer alan neredeyse tüm özellikleri masaüstünde kolayca kullanabilmemize olanak sağlayan WhatsApp Messenger Masaüstü sürümü gerçekten oldukça kullanışlı.

WhatsApp Bilgisayar Sürümü Nasıl Kullanılır?

Daha önceden yayınlanan WhatsApp Web sürümü mantığıyla çalışan WhatsApp masaüstü sürümünü kullanabilmeniz için telefonunuz üzerinde uygulamanın açık olması ve bilgisayarınız ile mobil cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulama üzerinde yer alan Menü – WhatsApp Web sekmesi yardımıyla bilgisayar ekranınız üzerinde yer alan QR kodu okutmak. Bu noktada masasüstü programının web versiyonundan tek farkı herhangi bir tarayıcıya ihtiyaç duymaması diyebiliriz. Sonuç olarak akıllı telefonlarınız üzerinde WhatsApp kullanıyorsanız, WhatsApp masaüstü de mutlaka bilgisayarlarınız üzerinde bulunması gereken yazılımlardan bir tanesi.

Windows 8 ve daha üstü (32 ve 64 bit versionu) işletim sistemi gerektirir. WhatsApp telefonunuzda yüklü olmalıdır. İndirmek için: Windows PC İçin Whatsapp (32 Bit) (13638 indirme) Windows PC İçin Whatsapp (64 Bit) (14479 indirme)

Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DestekUĞUR OLAMLokumzuleyxa Recent comment authors
zuleyxa
Ziyaretçi
zuleyxa

super

Lokum
Ziyaretçi
Lokum

Güzellll arrrrrrrr

UĞUR OLAM
Ziyaretçi
UĞUR OLAM

QR KODU GELMİYOR